Šviežios salotos internetu
Šviežūs prieskoniai internetu
Sveiki atvykę!

SAULES ŠILTNAMIAI - tai mūsų sukurtas daržovių ir egzotinių augalų tiekimo tinklas, kuris bet kuriuo metų laiku aprūpins Jus grunte augančiais augalais ir ekologiškai užaugintomis daržovemis.

Mūsų sukurta GEO-SUSTAINERS augalų auginimo naturalaus žemės grunto konteineriuose sistema supaprastins visus Jūsų kasdienius augalų ūkio priežiuros ir išlaikymo darbus.

Jums tereikia užsisakyti norimos rūšies augalus iš mūsų plataus augalų sarašo ir mes Jums pristatysime šiuos augalus bet kuriuo metu laiku į Jūsų šiltnamį ar žiemos sodą. Čia galite užsisakyti tiek vakar pasodintus augalus, tiek paaugusius ar jau pilnai užaugintus ir derančius vaisius augalus. Viską auginame tik naturaliame, ekologiškame grunte, panaudojant tik biotrašas.

Ant terasos, šiltnamyje ar balkone augančios kvapnios žolelės ir salotos namus užlieja jaukumu bei šiluma. Be to, augančios po ranka jos greitai gali pagardinti bet kokį patiekalą: salotas, sriubą, mėsą, žuvį, troškinį.

Jei norite greito rezultato, skubėkite įsigyti: bazilikų, salotų, mėtų, čiobrelių, melisų, kalendrų ir kitų augalų. Su GEO-SUSTAINERS visada turėsite: vešlius, nuolat derančius, įvairius, gardžius, išskirtinės kokybės žalumynus, kuriuos bus lengva ir be galo malonu pažiūrėti. Nuostabi žalia spalva juk nuteikia pozityviai bei padeda atsipalaiduoti.

Tereikia išsirinkti norimą rūšį!