Prieinamumas: Išparduota
Kaina: 53.00€

Galimi pasirinkimai

* Dėžės dydis:

Tikrasis alavijas Aloe barbadensis

 

Tikrasis alavijas kaip vaistinis augalas minimas jau 3500 m.pr.m.e senumo raštuose. Jau tuo metu žmonės jį naudojo gydimo ir kosmetikos tikslais. Šiuolaikiniais tyrimais nustatyta, kad jame gausu mineralų, vitaminų ir kitų veikliųjų medžiagų. Ir iš tiesų jo poveikis gai būti stulbinantis.

 

Alavijas yra rekomenduojamas išoriniam naudojimui. Kartą išmėginę iš šviežio alavijo lapų išgautą gelį norėsite jį visada turėti savo namuose. Juokaujama, kad tai vaistas nuo visų ligų. Jis puikiai tinka įbrėžimam, įdrėskimam ar sumušimams tepti. Veikliosios meddžiagos ir intensyvus drėkinantis poveikis skatina ląstelių atsinaujinimą ir visos žaizdos gijimą. Juo tepant nudegimus ar vabzdžių įkandimus teigiamas poveikis jaučiamas iškart. Oda mažiau peršti, slopsta paraudimas ir skausmas. Ši priemonė tinkama ir kasdieniai odos priežiūrai vietoj drėkinančio kremo. Ją gali naudoti ir  riebią odą turintys žmonės, mat ji sutraukia poras. 

 

Šio augalo priežiūra itin paprasta. Laistykite retai, leiskite žemei visiškai išdžiūti ir tik tada vėl palepinkite alaviją nedideliu kiekiu vandens. Vasaros metu galite laikyti lauke, tačiau augalas neatsparus šalčiams, tad žiemos metu reikėtų laikyti šiltose patalpose. 


Alavijo gelis (alijošiaus želė)

 

Nuskinkite kelis alavijo lapus. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte viso augalo. Nulupkite žalią lapų viršų ir atsargiai išimkite gelį esantį viduje. Tam patogu naudoti šaukštą. Gelio gabaliukus sudėkite į blenderį ir gerai sumalkite. Jei norite, kad tinkamas naudoti būtų ilgesnį laiką, galite įdėti natūralių konservantų - vitamino C miltelių ar vitamino E. Sudėkite viską į stiklinį ar kosmetikos gaminiams tinkantį plastikinį indą. Tepkite ant ados ar plaukų pagal poreikį.